Yhteystiedot

Riihimäen Kokoomus r.y.
11100 Riihimäki

Puheenjohtaja: Kari Moisiola
Sähköposti kari.moisiola@gmail.com
Puhelinnumero +358503883853

Hallituksen muut jäsenet:

Riitta Takala, varapuheenjohtaja
takala_riitta@hotmail.com

Jarkko Huttu, sihteeri,
jarkko.v.huttu@gmail.com

Mervi Sihvonen, rahastonhoitaja
mervi.sihvonen@autosorsa.fi

Jukka Mursula, vaalipäällikkö/tapahtumavastaava, jukka.mursula@loppi.fi

Jyrki Hapulahti, vaalipäällikkö/tapahtumavastaava
jyrki.hapulahti@hamk.fi

Pirjo-Liisa Snellman-Tenhunen, kokoomusillat
tenhunen.tuulikki@gmail.com

Antti Kökkö, tiedotusvastaava
antti.kokko@netti.fi

Kari Julen, tapahtumavastaava
kari.julen@gmail.com

Riku Bitter, jäsenvastaava
riku.bitter@autourheilu.fi


Kokoomuslaiset Riihimäen valtuuston ja kaupunginhallituksen jäsenet sekä lautakuntien jäsenet: